PROMOSYON PASHMİNA ŞAL


    Pashmina kumaş %100 yerli üretimdir, %65 polyester - %35 viskon iplikten dokunmuştur. Kanserojen madde içeren kimyasallar kullanılmamıştır. 
"Confidence in Textile"  Güvenilir tekstil sertifikası bulunmaktadır.

    Üretim olarak  Pashmina şal 
  1. 120-130 gr - 70x180 cm ölçüsünde ince pashmina şal 
  2. 240-250 gr - 80x200 cm ölçüsünde kalın pashmina şal
Not : Pashmina şal kazanlarda boyandığı için ölçüleri ve renk tonlamaları kazandan kazana değişebilir, %5 oynama oranı vardır. 


SİPARİŞ AŞAMALARI : 

1 - Ortama ve organizasyona göre ürün türü, ürün ebatı ve adeti belirlenir.

Bahçe ve terası olan tüm cafe, otel ve restaurant işletmeleri için ideal kumaş 240-250 gr kalın pashmina şaldır.  
Nişan, düğün, konser ve farklı organizasyonlar için gelen davetlilere ve misafirlere hediye olarak tercih edilen ürünler. 120-130 gr ince pashmina şaldır. 
Adet olarak işletmelerin müşterileri için açık havada bulundurdukları masa ve sandalye adetlerine göre belirlenir. Nişan, düğün, konser ve farklı organizasyonlar içinde davetli sayısına göre belirlenir.

2 - Ürün üzerine nakış mı, baskı mı, arma mı yapılacağına ve bu işlemin ürün üzerinde nerede yer alacağına karar verilir.

Pashminalarda kalın pashmina şala nakış ve baskı yapılmaktadır. Kısa saçaklı ve ince pashmina şala nakış yapılmamaktadır sadece baskı uygulanmaktadır. 
İşlenilen nakış, dolgulu bir sistemdir ve bir kaç yıkamadan sonra nakışın atmaması ve uzun ömürlü olması için yapılmaktadır.
Nakışlarda iğne vuruşuna göre (logonun yoğunluğuna göre) fiyat değişikliği olmaktadır. %80 tercih edilen bölge şalın uç kısmıdır. Uç kısımlarda nakış ölçüsü 10-15 cm, sırt orta kısmında bu ölçü 15-25 cm değişmektedir.

3 - Ürün ambalaj şekli belirlenerek ürün teslimatı yapılır.

 Ürünler 10-arlı olarak jelatinlenip genelde 100 lü koliler halinde sevkiyat yapılmaktadır. İstek üzerine ürünler tek tek jelatinlenip paketleme yapılmaktadır.
Ortama ve organizasyona göre ürün türü, ürün ebatı ve adeti belirlenir.
Ürün üzerine nakış mı, baskı mı, arma mı yapılacağına ve bu işlemin ürün üzerinde nerede yer alacağına karar verilir.
Ürün saçak durumu ve ambalaj şekli belirlenerek ürün teslimatı yapılır.
Promosyon şal
      

      Sektörde 20 yıllık bilgi birikimiyle kurulan "Şalmarketi.com"  firmamız her geçen gün kendini yenilemektedir. 2012 yılında "Promosyon Şal" olarak firmamızın bünyesinde oluşturulmuştur.

      Güncel renk ve modelleri yakından takip ederek tüketicinin talepleri doğrultusunda en iyi KALİTEYİ , en UYGUN fiyatlarda ürün tedariğini yapmak, bu taleplere doğru zamanda karşılık vermek temel ilkemizdir.

      Serin havalarda bahçe ve terası olan tüm cafe, otel ve restaurant benzeri işletmelerde müşteri memnuniyeti gereği verilen şal ve polar modelleri işletmelerin olmazsa olmazı haline gelmiştir.


      Müşterilerinizin memnuniyeti için omuzlarına attıkları şal ve polar modellerini ve kumaşlarının iyi seçilmesinin yanı sıra promosyon şal üzerinden logonuzun  olması da müşterilerde iyi bir reklam izlenimi bırakacaktır.


Ticaret formülümüz; KALİTELİ ÜRÜN İMALATI - GÜVENİLİR TİCARET = MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ'dir.