PROMOSYON POLAR ŞAL


Polar kumaş %100 yerli üretimdir, %100 polyester soft tek iplikten üretilmiştir. Kanserojen madde içeren kimyasallar kullanılmamıştır. 
"Confidence in Textile"  Güvenilir tekstil sertifikası bulunmaktadır.

Stoklarımızda Polar kumaş 200 gr/m2 ve 260-280 gr/m2 olarak iki ürün bulunmaktadır. 

SİPARİŞ AŞAMALARI : 

1 - Ortama ve organizasyona göre ürün türü, ürün ebatı ve adeti belirlenir.

Bahçe ve terası olan tüm cafe, otel ve restaurant işletmeleri için ideal kumaş 260-280 gr kalın polar şaldır. Tavsiye edilen ölçü 80x170 cm ölçüsüdür, bu ölçü sırt kısmı tamamen kapatır ve müşterilerinizin rahat etmesini sağlar. 
Nişan, düğün, konser ve farklı organizasyonlar için uygun olan  200 gr ince polar şal tercih edilir. Tavsiye edilen ölçü 65-70x170 cm ölçüsüdür.
Adet olarak işletmelerin müşterileri için açık havada bulundurdukları masa ve sandalye adetlerine göre belirlenir. Nişan, düğün, konser ve farklı organizasyonlar içinde davetli sayısına göre belirlenir.

2 - Ürün üzerine nakış mı, baskı mı, arma mı yapılacağına ve bu işlemin ürün üzerinde nerede yer alacağına karar verilir.

Polar şallara nakış yapılmaktadır,  kumaş tüylü yüzeye sahip olduğu için baskıda uygulanan sıcak pres kumaş üzerinde yanmalara sebep olmaktadır ve bu nedenle baskı uygun görünmemektedir.
İşlenilen nakış, dolgulu bir sistemdir ve bir kaç yıkamadan sonra nakışın atmaması ve uzun ömürlü olması için yapılmaktadır.
Nakışlarda iğne vuruşuna göre (logonun yoğunluğuna göre) fiyat değişikliği olmaktadır. %80 tercih edilen bölge şalın uç kısmıdır. Uç kısımlarda nakış ölçüsü 10-15 cm, sırt orta kısmında bu ölçü 15-25 cm değişmektedir.

3 - Ürün püskül durumu ve ambalaj şekli belirlenerek ürün teslimatı yapılır.

%95 püskülsüz polar şal tercih edilmektir. Püsküllerin zamanla deforme olduğu için son yıllarda püskülsüz tercih edilmektedir. Ürünler 15-20 şerli olarak jelatinlenip genelde 50 li koliler halinde sevkiyat yapılmaktadır.
Ortama ve organizasyona göre ürün türü, ürün ebatı ve adeti belirlenir.
Ürün üzerine nakış mı, baskı mı, arma mı yapılacağına ve bu işlemin ürün üzerinde nerede yer alacağına karar verilir.
Ürün saçak durumu ve ambalaj şekli belirlenerek ürün teslimatı yapılır.
Promosyon şal
      

      Sektörde 24 yıllık bilgi birikimiyle kurulan "Şalmarketi.com"  firmamız her geçen gün kendini yenilemektedir. 2012 yılında "Promosyon Şal" olarak firmamızın bünyesinde oluşturulmuştur.

      Güncel renk ve modelleri yakından takip ederek tüketicinin talepleri doğrultusunda en iyi KALİTEYİ , en UYGUN fiyatlarda ürün tedariğini yapmak, bu taleplere doğru zamanda karşılık vermek temel ilkemizdir.

      Serin havalarda bahçe ve terası olan tüm cafe, otel ve restaurant benzeri işletmelerde müşteri memnuniyeti gereği verilen şal ve polar modelleri işletmelerin olmazsa olmazı haline gelmiştir.


      Müşterilerinizin memnuniyeti için omuzlarına attıkları şal ve polar modellerini ve kumaşlarının iyi seçilmesinin yanı sıra promosyon şal üzerinden logonuzun  olması da müşterilerde iyi bir reklam izlenimi bırakacaktır.


Ticaret formülümüz; KALİTELİ ÜRÜN İMALATI - GÜVENİLİR TİCARET = MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ'dir.